ALİENWARE CLİCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALİENWARE CLİCK

L.A FEDERAL SERVİCE

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

|Güncel Driver / BIOS / Firmware Genel Kuralları{Konu Açmadan Önce Mutlaka Bakınız!}

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

|Güncel Driver / BIOS / Firmware Genel Kuralları{Konu Açmadan Önce Mutlaka Bakınız!} Empty
MesajKonu: |Güncel Driver / BIOS / Firmware Genel Kuralları{Konu Açmadan Önce Mutlaka Bakınız!}   |Güncel Driver / BIOS / Firmware Genel Kuralları{Konu Açmadan Önce Mutlaka Bakınız!} EmptyPtsi Tem. 20, 2009 9:43 pm

1-) Driver Istek yapmak istiyorsaniz ilk once,

* Hangi Isletim Sistemi icin oldugu ,
* Ve Kartin ne oldugu (orn: Ekran karti, TV karti)... yazin
* Kartin Ismi ve Model ismi.. (orn: Realtek Lan300+)

2-)Konularınızda Acil Yardım Yardım Lasım V.s Gibi Başlıklar Açmak Kesinlikle Yasaktır..

3-)Driver Ararken Sabit Başlığımızda Bulunan Konulara Göz Atınız..

4-)Başlıklarınızda Driver'i Bulana 'Rep Vericem' V.s Gibi Başlıklarla Konu Açmayınız...

5-)Mesajlarınızda Flood Yapmayınız 'Düzenle' Seçeneğinden Mesajınızı Editleyiniz..

Bu Kuralları İhlal Ettiğiniz Taktirde Uyarılmadan Kilitleneceğini Ve Silineceğini Unutmayanız..
https://alienware.yetkin-forum.com

|Güncel Driver / BIOS / Firmware Genel Kuralları{Konu Açmadan Önce Mutlaka Bakınız!}
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğitim Bölümü Genel Kuralları * Lütfen Konu açmadan Önce Okuyunuz *
» Eğitim Bölümü Genel Kuralları * Lütfen Konu Açmadan Önce Okuyunuz *
» Internette driver aramak, uygun driver'i bulmak... (Yeni konu acmadan once okuyun)
» [bölüm kuralları lütfen konu acmadan okuyunuz!]
» Network Ve İnternet Bölümü Genel Kuralları-Okumadan Lütfen Konu Açmayınız