ALİENWARE CLİCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALİENWARE CLİCK

L.A FEDERAL SERVİCE

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!) Empty
MesajKonu: Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!)   Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 1:36 pm

Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölümü Kuralları

1- Konu başlıklarınız konularınızın içeriğini anlatıcak şekilde olmadır... Konu içeriğini anlatmayan başlıklı konular kilitlenecektir...

2- "Şunu yapana +rep", "++repp",... gibi başlığınızda rep veya reputation'ı andıracak şeyler yazılması yasaktır...

3- Konu başlıklarının "yardımm", "Help!!!", "Acil!!!" şeklinde olması yasaktır. Bu türde başlıklar kilitlenecektir.

4- "XXXX Hata Kodu Nedir?" gibi hata kodları için ayrı başlıklar açmayınız... Hata Kodları ve Hatalarınızı çözmek için sabit başlığımızda bulunan "MSN'de baglanti, mesajlasma hataları buraya!" konusunu kullanınız... Muhtemelen aradığınız hata kodunun çözümü zaten orada bulunmaktadır.

5- Avatar, Smiley, Wink, Mood ve Skin konularınızı lütfen alt-forumumuza açınız... (Avatarlar, Smileyler, Winkler, Moodlar, Skinler)

6- Forumumuz legal bir forum olduğundan Hack içerikli konuların açılması yasaklanmıştır... Hack içerikli konular açmayınız... Açılan konular silinecektir...

7- Forumumuz legal bir forum olduğundan MSN Spacesleri için MP3 linklerinin verilmesi yasaktır. Bu tipte mp3 linki içeren konular silinecektir...

8- MSN Botları ve Plus Live script paylaşımlarınızı lütfen sabit başlığımızdaki konumuza yapınız... Yapılmadığı taktirde konunuz sabit başlıktaki konumuza birleştirilecektir... (MSN Botları ve Plus! Live Scriptleri Buraya)

9- Arama yapmadan konularınızı açmayınız. Açmış olduğunuz konu daha önceden forumda verildiyse konunuz kilitlenecektir...

10- Kuralları okuyan veya okumayan herkes kabul etmiş sayılacaktır !
https://alienware.yetkin-forum.com

Msn, Icq, Yahoo Messenger Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!)
» Magazin Bölümü Kuralları | Lütfen Okumadan Konu Açmayın.
» Muhabbet Bölümü Kurallarıdır | Lütfen Okumadan Konu Açmayın.
» Alacakaranlık Kuşağı Bölüm Kuralları(Okumadan Konu Açmayın)
» Network Ve İnternet Bölümü Genel Kuralları-Okumadan Lütfen Konu Açmayınız