ALİENWARE CLİCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALİENWARE CLİCK

L.A FEDERAL SERVİCE

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bölüm Hakkında Bilgi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler. Lütfen Okuyunuz!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Bölüm Hakkında Bilgi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler. Lütfen Okuyunuz! Empty
MesajKonu: Bölüm Hakkında Bilgi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler. Lütfen Okuyunuz!   Bölüm Hakkında Bilgi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler. Lütfen Okuyunuz! EmptyPtsi Tem. 20, 2009 9:56 am

Benim Memleketim, sizlerin doğduğu veya yaşadığı şehri diğer üyeler ile paylaşmasınıza ve tanıtmanıza aracı olan bir bölümdür. Türkiye'nin tüm şehirleri için konu açabilir ve güzelliklerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca başka kaynaklardan bulduğunuz veya sizlerin çekmiş olduğu fotoğrafları burada paylaşabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler:

1) L.A FEDEAL SERVİCE genel kuralları bu bölümde geçerlidir.
2) Bütün İzmirliler, Ankaralılar vs. buraya gibi konular açmayınız. Diğer hemşerilerinizinde konu açma özgürlüğünü kısıtlamış olursunuz.
3) Bu bölümde siyaset tarzı konular yasaktır, Türkiye'ye sahip çık bölümüne açabilirsiniz bu konuları.
4) Açılmış olan konulara olumsuz eleştiri yapma hakkınada sahipsiniz, ama bu eleştiriler yerinde ve karşınızda ki konu sahibine saygı gösterecek şekilde olmalı. Örneğin: İstanbulu anlatan bir konuya trafik sorunu ile ilgili eleştirinizide sunabilirsiniz.
5) Yaşadığınız veya doğduğunuz şehirin olumsuz yönlerini beraber tartışmak için konu açmanız mümkündür. Örneğin: Bu istanbulun trafik sorunu sizce ne olur gibi.
6) Şehrinizi anlatan konuları özenle hazırlayınız, memleketinizi 2-3 cümle ile anlatmayınız. Şehrinize yakışır bir anlatım sunmanız rica olunur.
7) Bu forumda "Rizeli, İzmirli, İstanbullu vs. var mı?" gibi konular açmayınız. Şehrinizi anlatan bir konu hazırladığınızda zaten hemşerileriniz konuya katılım göstererek kendilerini belli edecektir.
Cool Bu bölümde ayrıca duyuru yapabilirsiniz. Örneğin: Erzincanlılar gecesi düzenleniyor, yer ve adres bilgileri vs. gibi duyuru konularıda sunabilirsiniz.
9) Hemşerilerinizle beraber şehrinizi anlatabilirsiniz. Örneğin: Bir üye konuyu açıp memleketinin yemeklerini anlatırken, bir üye o konunun altına cevap olarak diğer güzelliklerini ve şehir hakkında bir kaç bilgiyi paylaşabilir. Bu sayede el ele verip bir çok mesaj ile şehirinizi L.A FEDERAL SERVİCE üyelerine tanıtabilirsiniz.
10) Bir şehir için tek konu açılması diye bir kuralımız yoktur. Örneğin Konya için farklı konular açılabilir, sunum farklı olabilir. Veya başka özelliklerini ve ilginç bilgileri sunan bir konuda olabilir. Yani konya konusu açıldı geç kaldım demeyin.

Saygılar
DJ SONSUZLUK
https://alienware.yetkin-forum.com

Bölüm Hakkında Bilgi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler. Lütfen Okuyunuz!
1 sayfadaki 1 sayfası